Ostu sooritamine

Vali MPL eestikeelsest veebipoest välja sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. Eelnevalt tutvu kindlasti tootekirjeldusega. Enne tellimuse kinnitamist saab ostukorvi sisu soovi korral muuta ja kustutada.

Transporti vajavatele tellimustele lisatakse kohaletoimetamise tasu, mis sõltub sellest, kuhu kaup saadetakse.

Makse sooritamine

1. Krediitkaardimakse. – Maksa kasutades krediitkaarti.

2. PayPal – peale tellimuse kinnitamist suunatakse sind otse PayPal keskkonda, kus saad kauba eest tasuda sulle sobivas valuutas. Krediitkaardimakseid saab läbi PayPal keskkonna teostada ka sealset kontot omamata.

3. Tasumine arve alusel – tasumine pangaülekandega arve alusel, mis saadetakse peale tellimuse kinnitamist sinu e-posti aadressile. Ülekande tegemisel palun viidata tellimuse numbrile. Juhul kui tellimuse eest ei tasuta kuni 3 tööpäeva jooksul, on e-poel õigus tellimus tühistada ja toode uuesti müüki panna.

4. Maksekeskus Maksekeskus AS eesti pangalinkidega – See on valik ainult valitud riikides. Kui makse pole 3 päeva jooksul pärast ostmist laekunud, jätab MPL.ee pood endale õiguse tellimus tühistada ja kaubad ümber loetleda.
Üksused saadetakse ainult tasutud maksetega. Edastame maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS.

MPL rahvusvahelise poe kõik hinnad on eurodes (EUR). PayPali kaudu saate osta ükskõik kus asute või ükskõik millises valuutas kasutate, kuna
– kui teil on PayPali konto, konverteerib see hinna enne makse lõpetamist automaatselt oma valuutasse,
– kui teil pole PayPali kontot ja maksate selle asemel krediitkaardiga, konverteerib pank selle hinna ja võtab teie krediitkaardiarvelt asjakohase summa teie omavääringus. Leiate lühikese õpetuse makse tegemiseks ilma PayPali kontota siit.

Toodete kohaletoimetamine

Postitamist vajavad tooted pannakse teele 2-5 tööpäeva jooksul peale makse laekumist MOTORSPORT PROMOTION & LOGISTICS OÜ arveldusarvele.

Kliendil on õigus valida järgnevate kauba kättesaamisviisi vahel.

Omniva pakiautomaat (Post24) – pakk toimetatakse sinu poolt valitud Omniva pakiautomaati. Paki saabudes saadetakse sulle SMS teavituse ning isikliku uksekoodiga. Paki kättesaamiseks tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse.

TNT Kuller – pakk saadetakse tähtsaadetisena sinu poolt märgitud aadressile.

Tagastus- ja vahetusõigus
Kui sa pole oma tellitud tootega rahul, on sul õigus see 14 päeva jooksul tagastada. Selleks võta meiega e-posti teel ühendust. Tagastada saab ainult rikkumata ja kasutamata tooteid. Raha tagastame 14 päeva jooksul toote kättesaamisest sinu pangakontole.

Tagastamisel tekkiv transpordikulu on kliendi kanda.

Tagastus- ja ümbervahetamisõigus puudub elektroonilistel toodetel ning kaupadel, mida on muudetud vastavalt kliendi soovidele (lisatud pilt, kiri).